Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 20:26   #923
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Dowódca obrony przełęczy w postaci Gustawa von Grunennberga westchnął i poruszał głową na obydwie strony.
- Przepraszam Waszmościów, ale czas wojny się nie skończył. Obrona przełęczy nadal istnieje do odwołania a chciałbym zauważyć, że to ja jestem dowódcą tejże obrony.- Zwrócił się do odwracających Brocka i Wernyckiego.
- Kompania Brocka jest do czasu końca obrony pod moją komendą i ja ją dowodzę czy to ze względów jako najwyższy stopniem dowódca Imperialny, jak i podczas braku sił u Pana Brocka.- Dodał zuchwale czując wzrok setek obserwujących go najemników i innych żołnierzy.
- Do tego kompania jest w strukturach Armii Wissenlandu i dowódców nie wybiera się przez procedury wolnej kompanii a armii Wissenlandu.- Dodał z naciskiem patrząc uspokajająco na Brocka.
- Zatem rozkazuję zaprzestania jakiś tam rozmów na temat najemnej części sił obrony i stawić się przede mną w zbiórce.- Wydał rozkaz Gustaw do zebranych patrząc spokojnym wzrokiem po obecnych i wracając do Wernyckiego i Brocka.

 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 16-12-2020 o 21:10.
Hakon jest offline