Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 20:32   #2433
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Też jestem na wypowiedzeniu, bo firma szukając oszczędności postanowiła mi nie przedłużać kontraktu.

Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Dla Loftusa zabezpieczenie Kadetki, było wręcz alternatywną do wykonania misji. Więc zapewnienie jej bezpieczeństwa i trzymanie jej w przekonaniu o wyjątkowości Ostatnich, lub chociaż Barona było jednym z priorytetów. Powtarzałem to od dawna, więc w takiej sytuacji jej ewakuacja może być rozsądna. Ale nie konieczna, kwestia kiedy przybędą siły Imperium.
Podobną linię ma Galeb.
Nadgorliwe typy mogą i tak chcieć nam dosrać za "nie utrzymanie Przełęczy do ostatniej kropli krwi" i za "negocjacje z wrogiem". Uratowanie krewnej Elektorki w tym momencie daje nam kartę atutową na taki wypadek.

Szczególnie że najbardziej wyrywnymi typami do rozmów są ci z najmniejszą ogładą w tym krasnolud z 12 Ogd o czym MG lubi przypominać tak raz na miesiąc w ten czy inny sposób swoimi uwagami
Trzeba mieć więc jakąś kartę do gry by nie polegać w kwestiach socjalistycznych wiecznie na Gustavie

EDIT

Ok, dzięki Hen za wyjaśnienie.
Jeżeli obóz krasnoludów jest na stocku to można się tak bardzo nie spinać.
Choć na wszelki wypadek warto być gotowym do wymarszu.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 15-12-2020 o 20:37.
Stalowy jest offline