Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2020, 22:41   #2445
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Dodałem już i edytowałem.

Nie wiem czy składnie, ale zmęczenie swoje robi. Do tego mam nadzieję, że wskazałem kierunek kombinowania by nikomu głowa nie spadła.

Czy taka opcja:
Jest głosowanie na dowódce najemników. Wygrywa Wernik lub Brock i oddaje ją mnie. Że jestem żołnierzem Imperialnej Armii to i najemnicy też są Impreialnymi żołnierzami? Czy tak można kombinować?
Tylko pytanie. Ja bezpośredni podlegam dowódcy, który powinien być w Nuln czy gdzieś tam i mam misję specjalną więc inni dowódcy mogą na chwilę obecną mi naskoczyć i mogę żądać widzenia się z dowódcą itd?
No wiadomo, że gorzej jak on sam się zjawi, ale facet wydawał się rozsądny więc może się da z nim dogadać.
Sprawdź skrzynkę, masz w niej wyniki deklaracji ze swojej PW.

Co do pytań.
Nie będąc w Kompanii najemnej nie możesz być jej dowódcą. Gdybyś się zapisał, pewnie mógłbyś spróbować wygrać głosowanie, ale nie możesz być naraz w Armii Wissenlandu i w Wolnej Kompanii Brocka.
Co do dalszych - zażądać spotkania z dowódcą możesz i raczej zostanie spełnione. Chwilowo "rządzisz" na Przełęczy, więc nikt nie odmówi. Ale "ja jestem w misji specjalnej i nie podlegam..." już nie bardzo przejdzie. W momencie, w którym przyznasz, że masz stopień sierżanta skończy się równa rozmowa. Dowódca, z którym się spotkasz będzie oficerem, więc na pewno będzie wyższy stopniem i przejmie dowodzenie jeśli tylko będzie chciał.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline