Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2020, 08:45   #69
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Prosektorium przy ul Radiowej; noc 26/27 czerwca 1996 około 00:30

- Mi to wygląda niemal identycznie jak tamta napaść. Tylko tu ktoś jakby.. Mniej się pastwił. - Phillip przysiadł przy stole i zabrał się za spisywanie danych, z pozostawionych dokumentów do swojego notatnika. - A co do symboli żydowski.. Też tu są. Tak jak kabała, cyfry arabskie, symbole chrześcijańskie. Ktoś ewidentnie wskazuje na cyfrę, jakby to ona była istotna. Co do astronomii… to nie jest moja specjalność ale mogę spróbować się dowiedzieć. Synowiec ma spore zasoby książek, może pozwoli mi na wgląd.

Phillip podeszedł jeszcze raz do ciałą by przyjrzeć się dokładniej nacięciom. Czy rzeczywiście było to to samo narzędzie? Wątpił w to. Dla niego wyglądało jakby chodziło o samo okaleczenie ciała… może nawet przypadkowo znalezionego.

Nadwrażliwość poziom 1 przyglądamy się ciału w poszukiwaniu większej ilości szczegółów.

 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 25-02-2021 o 20:06.
Aiko jest offline