Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2020, 18:39   #65
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam wyskoczył z autobusu z szałem w oczach właściwie nie wiedział, co go tak rozzłościło? Pani Bernadetta była jedną z jego ulubionych nauczycielek, bo lubił dbać o siłę fizyczną i chodzić na WF, bo kondycja i odpowiednio silne mięśnie to podstawa u tancerza a Pani B. była sprawiedliwa poza tym, trzeba wspierać osoby trans, a nawet jak nie była trans to na pewno dawała silnego kopa hetero normatywnym standardom. Może przytrafiło jej się to samo, co tym olimpijkom z NRD, o których było na historii?

Czuł jednak wielką złość, jakby za chwilę miał oszaleć czy była to wina snu? A może adrenaliny, która walnęła go po bliskim spotkaniu z kostuchą? Tak czy inaczej, wszelkie emocje najlepiej wyrażał za pomocą tańca, więc gdy ktoś z klasy wyszedł z boom, boxem grającym BEP Adam odsunął się od autobusu i zmienił się w chaos rąk i nóg jakby wysiłek fizyczny miał wyrzucić zło, które zagnieździło się w jego sercu oraz umyślę.

Zamiast naśladować choreografię z teledysku, zaczął tańczyć Waacking styl tańca wyrosły z gejowskiej sceny klubowej lat 70:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=dQA_uHsKvwo[/MEDIA]

Gdy muzyka została wyłączona, było to tak jakby, ktoś przeciął jego sznurki padł na ziemie łapiąc oddech i ignorując większość tego, co się dzieje. Normalnie martwiłby się o Martę Perc swoją dobrą kumpelę, ale teraz czuł się na to zbyt wyczerpany.

Gdy odzyskał nieco sił, wiedział, że musi zrobić jedną rzecz porozmawiać z Feliksem na osobności

- Feliks powinien jechać do szpitala mocno uderzył się w głowę to trzeba prześwietlić - Powiedział gasząc Niagarę w przełyku wciągając butelkę wody.

Następnie podszedł do dilera i szepnął - Słuchaj mogliśmy tam zginąć śmierć stanęła mi przed oczami, jeżeli nasza "przyjaźń" cokolwiek dla ciebie znaczyła, pozwól mi powiedzieć ci tylko jedną jedyną rzecz, a potem, jeżeli takie będzie twoje życzenie, zniknę z twojego życia - Poprosił.
 
Brilchan jest offline