Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2020, 21:07   #2448
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Pokazowy proces? Zdrajca? Jest najemnikiem i chyba ma to pismo od Elektorki? Powód miał by tak zrobić chociaż źle zrobiła, ale teraz przez współpracę z Gustawem się zrehabilitował mam nadzieję? Przynajmniej są szanse na to? Gorzej z Wernyckim, no ale pomysł, że dalsza rehabilitacja będzie teraz w czynach uczyniona to coś da.

Wpadłem na pomysł dość ciekawy. By głowę oszczędzić Wernycki może w Księstwach Granicznych współpracować z Imperium by uczynić przełęcz bezpieczną i od zagrożenia od południa ogarnąć. Np taka placówka dyplomatyczno wojskowa. Dostał by nadzór/ambasadora do siebie by pilnował współpracy czy coś. Wiem, że ciężki temat, ale książąt jest mnóstwo w księstwach i po Wernyckim następni mogą spróbować bo pierwszemu łatwo poszło. Teraz by Wernycki chronił Imperium od takich akcji. Może wasalstwo?
 
Hakon jest offline