Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2020, 21:49   #2450
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wierzę, że po wojnie na północy brak jest ludzi i da się przekonać kogoś do tego, że Brock się może przydać.

Co do Wernika to ciężko coś wymyślić. Dla mnie on przegrany jest i tak. Jedyne co można by było zrobić to złapać go zrywając umowę, ale on się zabezpieczył odpowiednią liczbą swoich najlepszych wojowników.

Prawdę mówiąc nie mam pomysłów Może w trakcie coś mi do łba przyjdzie. Ważne też jest by khazadzi z kadetką uszli. O Roz się nie martwię bo to zwykła uratowana kobieta. Loftus to mag i da sobie radę. A ja wypcham się swoim honorem najwyżej :-/

A tak przy okazji czuję się jak Roch Kowalski podczas rozmowy z Zagłobą. Do tego cały czas chyba tak jest tylko Zagłoba się zmienia :-/
 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 18-12-2020 o 21:58.
Hakon jest offline