Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 07:18   #2455
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Ja uważam, że jesteś jednym z najlepszych MG jakich znam. Dla mnie Warhammer to typ gry gdzie wykonuje się zadanie a i tak wychodzi, że kiszka. Ty to idealnie wprowadzasz. To moja wina bo mętlik w głowie i efekty poczynań kiepsko wychodzą. Poza tym już 4 lata gramy! Czyli musi być fajnie skoro chętni nadal są.

Co do gry. Jak to się stało i na jakich zasadach Brock dogadał się z Guciem? Wtedy miałem rok przerwy i nie byłem przy tym. Sam zauważyłeś, że nie pamiętam często co obiecałem komuś... Więc wolę się dowiedzieć i przeanalizować.

Inny pomysł mi przyszedł wczoraj do głowy:
Gucio może w imieniu ojca zatrudnić Kompanię najemną. Gucio jest Reiklandczykiem i pod innego elektora jego ojciec podlega. Problem jedyny jaki widzę to, że na przełęcz przybędzie dowódca Imperialny a nie Wissenlandzki. Bo zastanawiam się nad akcją jak z Kmicicem. Nagrabił a Radziwiłł go pod skrzydła wziął.
 
Hakon jest offline