Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 11:39   #2457
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Twoja postać, wymaksowana pod względem Ogłady
Sam też bym poszedł trochę bardziej w ogd, ale w momencie powstawania sesji, jeszcze prologu wydawało się, że takich postaci będzie aż nad to. Zresztą jeszcze do tej części była alkolitka, a ta nawet jeśli nie miała wysokiego OGD, to sam jej status społeczny dawał pewne bonusy fabularne.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Nie jestem fanem metagamingu, zresztą wszyscy Ostatni poza Gustawem zawczasu uciekli na obrzeża i zwalili wszystko na niego, więc dziwnym by było gdyby nagle zaczęli podpowiadać.
Trochę gra przeskoczyła i niewielki był na to wpływ. Pierwotnie miałem zamiar wykorzystać swoja kolejną drobną siatkę szpiegowczo-wywiadowczą, która wcześniej wykorzystałem choćby do rozpowszechniania plotek.

Mretagamingiem nie będzie chyba przypomnienie, że mamy parę atutów i możliwości. Kwestia ich właściwego wykorzystania i rzeczywiście Hakon często zapominałeś o pewnych wydarzeniach z sesji. Nie zawsze wszystko idzie też łatwo odszukać. Ale trzymam kciuki, że odpowiednio zagrasz kartami które mamy.


Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Jestem zadowolony że udało mi się odegrać szaloną prostolinijną fanatyczkę. Jakoś nigdy nie mogłem się z nią dogadać, ale wprowadziła mnie dość skutecznie w świat mechaniki whm.
Oj ja tam tą postać bardzo lubiłem, była specyficzna, wprowadzała trochę chaosu, ale przy tym żyła. Można było wchodzić w różne interakcje, dawała piękne możliwości działania w jej cieniu, jednocześnie ją wyciągać na świecznik. Szkoda tylko, że długie staranie aby z jej kruka zrobić chowańca poszły na marne.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline