Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 14:51   #213
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Ok Więc ja zacznę od feedbacku.


Po pierwsze chciałem przeprosić jeszcze raz za swoje podejście do sesji. Smutno mi trochę, że nie będę mógł spróbować znowu, ale jak ustaliliśmy ja i Johan nie jesteśmy zbyt kompatybilni.


1. Tu zbytnio nie mam wkładu, ale podejrzewam, że przynajmniej te 6 miesięcy chyba powinno0 minąć dla naszej ekipy. Trochę czasu, aby wyleczyć rany, nie tylko na ciele.


2. Ktulu i wchodzenie do snu były fajna. Też management fundacji.


3. Pijawy jak dla mnie można by pominąć.


4. Nie licząc pierwszej akcji w sesji spodziewałem się trochę więcej zabawy z Technokracją.



5. Najfajniejszy BN: Tomas


6. Buc... to ciekawe pytanie. Ogólnie Ojciec Adam był takim elementem krajobrazu, że byłem bardziej zainwestowany w śmierć tych wampirów które zaatakowały Mervi.
Ale postacią, która wywołała najgorętsze emocje to Fireson więc otrzymuje ode mnie tytuł Buca Sesji.



Jeszcze raz dziękuję za grę Johan jesteś świetnym MG z ciekawym stylem pisania i prowadzenia dialogu. Szkoda, że ze mnie takie dziecko co trzeba za rączkę trzymać.


Zell: Dla bezpieczeństwa się nie wypowiem :P


Abi: Jak zawsze miło było z tobą współpracować.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline