Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 16:48   #117
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
5-8 marca 2020, z powrotem w Caligine

Rozdarty sprzecznymi emocjami Hector przywołał na twarz przyjazny uśmiech, chociaż w środku dosłownie się gotował z wzburzenia. Trzej miejscowi sprawiali całkowicie niewinne wrażenie, co tylko pogłębiało irracjonalną podejrzliwość Latynosa. Niemożliwym wydawało mu się, aby Tyler i jego kompani naprawdę nie mieli pojęcia o niewytłumaczalnym na zdrowy rozum zjawisku cofającego się czasu w Caligine. Coraz bardziej podejrzliwy umysł Nowojorczyka zaczynał się niebezpiecznie ocierać o paranoję.

- Jak to, który most? - zdziwił się udawanie Hector - Pokażę wam na mapie, w kieszeni mam.

Wciąż się przyjaźnie uśmiechając, Garcia wyciągnął wsadzony za pasek spodni na plecach rewolwer, odciągnął zdecydowanym ruchem jego kurek mierząc lufą broni w pierś Tylera. Jego mina uległa w ułamku sekundy diametralnej zmianie, przeszła w maskę zdesperowanej złości.

- Robicie ze mnie idiotę, co? Ani drgnijcie albo będę strzelał bez ostrzeżenia! Nie wiecie, czyj to motocykl? Gościa, który leży martwy na waszej stacji benzynowej! Wygląda mi na otrutego i myślę, że to wasza robota. Każdego tak zalatwiacie? Podajecie jakieś pigułki w jedzeniu albo piciu, a potem zaczynacie te pojebane eksperymenty? Ty, gdzie z tą ręką? Chcę ją cały czas widzieć!

Mówiąc ściszonym, ale doskonale zrozumiałym tonem, monter uważnie obserwował trójkę miejscowych, rozzłoszczony nie ma żarty i gotowy naprawdę strzelić, gdyby któryś z lokalsów sięgnął po własną dłoń.

- Gadajcie po dobroci, o co tu chodzi i jak się stad mogę wydostać, to włos wam z głów nie spadnie!
 
Ketharian jest offline