Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 19:13   #2460
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Co chwilę grę pauzowałem. Kilka razy pytałem czy zamierzacie cokolwiek zrobić w związku z idącymi przez Posterunek wozami i siłami Wernickiego. Cały czas było "nie, nic nie planujemy" albo wręcz "odsuwamy się i udajemy że nas nie ma". A teraz "gra przeskoczyła"...
No tak pauzowałeś i pytałeś przy wcześniejszych rundach i dotyczyło to kwestii sabotażu transportu wozów i realizacji tej części umowy. Teraz gdy kwestia z logistyką jest zakończona, główne siły granicznych przeszły przełęcz. To sytuacja z strażą tylną i jej dołączeniem do sił obrońców to nowe wydarzenie, tak samo jak narada dowódców w namiocie.
A ta runda trwała:
od 14-12-2020, 21:06
do 15-12-2020, 21:37
Takiego tempa to ostatnio nie miała, pytań czy ktoś coś chce w tej rundzie nie było. Choć rozumiem chęć przyśpieszenia.
Tak czy inaczej skoro trafiłem poza obozowisko to chyba pasuje w tej rundzie.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline