Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2020, 21:42   #215
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
1. Bez znaczenia dla mnie jako gracza
2. Postacie... ogólnie, zarówno te dobre jak i złe. Duch ognia był fajny . Negocjacje z demonem były spoko Całość była fajna .
3. Nie wydaje mi się, by pojawił się jakiś element który mi przeszkadzał.
4. Wampiry Lillehammer... cała ta społeczność ich była ciekawa, a ogólnie została potraktowana pobieżnie. Co prawda wiem że oni to byli głównie dla postaci Leifa, ale szkoda że magowie nie mieli okazji do większej interakcji. Szkoda . Więc czemu nie więcej takich „crossoverów”... w końcu świat nie ogranicza się tylko do magów. W przeciwieństwie do Zell nie mam parcia na Technokrację... ale to też może być ciekawe.
5. Mistrz Jonathan etc. Bez dwóch zdań najlepszy BN
6. … dyskontowi jeźdźcy apokalipsy. Mega wkurzający XD. Ale to chyba dobrze, w końcu byli głównymi antagonistami

Co do graczy... ci nieobecni kiedy pisali, to pisali fajnie. Szkoda że z Leifem nie było okazji się bardziej zaznajomić. Śmierć postaci MI Raaza była tragiczna.
Z postacią Zell Healy miał bardzo pokręconą relację, a z postacią Seachmalla fajnie się współpracowało. Więc dziękuje obojgu za dotrwanie z moją osobą do końca.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline