Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2020, 11:31   #413
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mam problemy z dostępnością. Odpowiedzi z mojej strony będą z opóźnieniem.

@Klejnot

Jeżeli chcesz się odłączyć, to nie widzę problemu. To PBF a nie sesja na żywo, gdzie będziesz musiał czekać aż inni rozegrają rozmowę.

Chciałbym jednak uniknąć sytuacji gdy będziecie podzieleni na drużyny i jednocześnie będziecie szukać różnych artefaktów. To dla mojej wygody. Jeśli się uprzecie, to też na to pozwolę... ale pamiętajcie, że dwóch policjantów prawie Was pozabijało.

Jak wspomniał 8art miasto jest bogate w zwierzęta. Problemem może być transport poza miasto i powrót o tej porze. Ryzykujesz, ale Twój wybór.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline