Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2020, 14:35   #415
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Załóżmy, że macie 3 pokoje. Tak czy inaczej musicie się podzielić. Pary zdają się tworzyć same z siebie.

Czy chodzi Ci o nadnaturalne zaprzyjaźnienie (ghul)? W kewstii kreacji takiego NPCa zgodzę się na sporą swobodę, ale zastrzegam, że chciałbym najpierw zatwierdzić zarys takiej postaci. W końcu nie chciałbym, żeby świeżo spity człowiek okazał się multimilionerem, który ma szereg znajomości w policji i przypadkiem pomoże Wam zatrzeć ślady

A co do głodu: w moich notatkach masz 1, co oznacza, że jeżeli kogoś nie zabijesz, to głód Ci nie spadnie. Zakładam, że rozumiesz, że jeżeli jednak na polowaniu kogoś zabijesz, to ciężko będzie uczynić tę osobę Touchstonem. Choć zwrot „przyjaźń aż po grób” nabierze ciekawego wydźwięku.
Nie, nie chodzi mi o ghula. Z tego co pamiętam - choć może źle zrozumiałem - w trakcie sesji mieliśmy znaleźć "ludzkich przyjaciół", aby bonusy z convictions zaczęły się liczyć.
To nie będę się pożywiał, jak mam Głód 1
Myślałem, żeby taka znajomością był jakiś sprzedawca w sklepie z elektroniką, który miałby wiedzę na temat Technologii i mógłby wyjaśniać mojej postaci jak co funkcjonuje. Tak aby nie trzeba było za każdym razem się ciąć, próbując odpalać motorówki i inne sprzęty Zatwierdzasz?

I jeszcze jedno - co jest na tym kartoniku, który dostał Qwerty?
 
Ombrose jest offline