Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2020, 15:54   #416
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Korzystając z okazji chciałbym Wam wszystkim życzyć zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Zrelaksujcie się

Wieczorem odpiszę co i jak z tym Touchstonem.

Edit:

Od końca zacznę:
Kartonik to elegancka, perfumowana wizytówka Scarlet Churchil. I tyle. Imię, nazwisko, numer telefonu. Z drugiej strony tłoczony ornament kwiatowy.

Z grubsza Touchstone to Wasza kotwica do człowieczeństwa. Gdy nagle Wam człowieczeństwo ucieka, to Touchstonowi dzieje się krzywda. Ale to spore uproszczenia. W każdym razie na każde wasze conviction musicie mieć jednego touchstone. Nie jest to obowiązkowe. Ot nie możecie używać conviction, jeżeli tego nie macie.

Jedno co mi nie pasuje: jest już po północy. Gdzie Ty znajdziesz kolesia od elektroniki? Myślę oni tak do 23:00 pracują.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 24-12-2020 o 22:26.
Mi Raaz jest offline