Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2020, 15:37   #417
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jedno co mi nie pasuje: jest już po północy. Gdzie Ty znajdziesz kolesia od elektroniki? Myślę oni tak do 23:00 pracują.
W sumie racja. A gdyby zrobić tak, że Qwerty włamie się do kogoś, aby się na nim pożywić w trakcie snu (w sensie to tylko motyw włamania, nie planuję tego faktycznie robić). I po zawartości mieszkania jasno będzie widać, że to spec od technologii. Potem on się obudzi i się z sobą zaprzyjaźnimy?
Albo... włamię się do mieszkania, ale w sypialni nikogo nie będzie. Przejrzę pokoje, ruszę do łazienki - zobaczę w nim faceta/kobietę w trakcie próby samobójczej. Odratuję, podając własną krew. On mi będzie wdzięczny i zaoferuje pomoc w razie potrzeby?
Przydałaby mi się taka osoba, bo mam 3 kropki w Larceny i 1 w Technologii. W sensie fabularnym miałoby to sens, żeby jakoś wytłumaczyć, dlaczego te umiejętności są aktualna. Według podręcznika powinienem umieć:

Cytat:
Larceny
• You can pick a simple lock or a careless pocket.
•• You can hotwire a car or shoplift with ease.
••• You can identify the locations of security cameras and alarms so to best bypass them.
Technology
• You know how to upgrade a home PC and keep it protected from viruses.
I wiem, że to są tylko takie orientacyjne opisy... Ale i tak dobrze byłoby, gdybym mógł do kogoś zadzwonić, aby mi powiedział, czym są te wirusy komputerowe na przykład, albo kamery i alarmy
 
Ombrose jest offline