Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2007, 22:20   #81
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Mervil był zdołowany śmiercią Alfreda. Obwiniał się za nią, bo przecież sam proponował uwolnienie czerwonookiego ale reakcja Maveilthaina trochę podniosła go na duchu. Elf obiecał sobie, że jak już zdobędą klejnot pochowa zmarłego towarzysza. Nie chciał aby reszta drużyny poznała po nim, że ma wyrzuty sumienia, więc zachował kamienny wyraz twarzy i powiedział:
- Tak, chodźmy. Mam nadzieje, że te cholerne stwory - Mervil splunął patrząc w kierunku zwłok wilkołaków i iluzorycznej ściany - nie będą już nam wchodzić w drogę. Nie pytajcie mnie w którą stronę mamy iść, nie chcę brać na siebie odpowiedzialności - przez twarz elfa przemknął cień rozpaczy ale najemnik szybko się opanował.
- Gdzie idziemy? - zwrócił się do towarzyszy.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 23-08-2007 o 22:23.
TwoHandedSword jest offline