Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2020, 18:39   #36
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Jesteście na dziedzińcu wewnętrznym domu zbudowanego na wzór tileański. Na pewno ciężko go ogrzać, ale ktoś taki jak Zellern nie musi się martwić kosztami opału.
Kiedy zobaczył ciało, widać przerażenie na jego twarzy. Po przeczytaniu kartki zbladł jeszcze bardziej. Dłuższą chwilę łapał oddech. Opanował się szybko, jak wytrawny polityczny gracz.
-Znajdźcie mi Semka – polecił Straży Wolfenburskiej, po czym zwrócił się do was.
-Dziękuję wam za przywiedzenie do mnie mego czcigodnego wuja. Poślę po kapłana Morra i rozpoczniemy przygotowania do pogrzebu. Widzieliście Augusta po raz ostatni, co przykuło waszą uwagę? O, przepraszam, jesteście zdrożeni. Zapraszam na kielich wina do mnie do gabinetu.
 
Reinhard jest offline