Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2007, 22:45   #8
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał denis Zobacz post
Ja mam kilka pytań zwiazanych z sesją ...

1/ Jak czasowo sie ma czas a ktorym bedzie sie działa sesja do wydarzen z LV-426 i kolejnych odcinków Aliena

2/ Do jakiej korporacji nalezy ten statek ( jezeli tak to czy mozna grac przedtawicielem tej korporacji ? )

3/ Chyba od tego powinienem zacząc - czy twoja sesja bedzie sie działa w świecie Aliena ( mowie o oficjalnym podręczniku do Alien RPG ) czy w jakiem bardziej autorskim swiecie ... jezeli tak to moze podaj jakies szczegóły .

4/ Jaki to statek czy typ statku podobny do Nostromo ( kontenerowiec ) czy jakis inny

5/ Czy postacie maja byc z ziemi ( jezeli tak to jaki jest podział polityczny ) czy z jakis kolonii ( tu pytanie zazebia sie z pytaniem 3 )
1. Czasowo bedzie to Alien z mniej wiecej z decydujacego starcia, czy jak kto woli wedlug oficjalnych tytulow, Aliens.

2. Statek nalezy do korporacji Allison. Niemniej jednak to szczegol, ktory wam nie pomoze.

3. Sesja typowo autorska. Prowadzilem Aliena ladne dwa lata przed premiera systemu. Nie znam systemu.

4. Statek to typowy frachtowiec, jak juz napisalem w pierwszym poscie. Klasa zblizona do Nostromo.

5. Postacie moga byc dowolnie zkadkolwiek. Mysle tez iz opowiadanie o podzialach politycznych do aliena za bardzo wam nie pomoze.

P.S. Wyglada na to, iz podszedles do mojej rekrutacji wrecz podrecznikowo. Napisalem, iz jest to storytelling, tytul tematu zawiera slowo "autorskie" a sesja bedzie po to zeby sie pobawic nie politykowac.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline