Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-08-2007, 00:49   #1
 
corenick's Avatar
 
[Autorski] Alien

A co mi tam... Raz kozie smierc z ogona aliena... Czwarta aktualnie przygoda.

Potrzebuje:
- Do 4 graczy.
- Technikow glownie
- Story telling
- Bojcie sie.Zalozenia znacie. Poszukuje zalogi frachtowca mia- alfa, glownie technikow i pilotow. Ludzi od kryjogenyki i nawigacji astro. Statek wiezie na pokladzie troche maszyn gorniczych i kilka kapsul kryjo z pasazerami. Trzy poziomy nie stanowia duzego statku a jednoczesnie pozwalaja na labirynt korytarzy i potencjalnych pulapek.
Zadnych kosci, zadnych ulg... Macie przechlapane... Tylko ludzie, tylko technicy zadnych hi- manow. Zdani na wlasna pomyslowosc: "Jak przywiazac pochodnie do palnika gazowego..."
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.

Ostatnio edytowane przez corenick : 23-08-2007 o 01:01.
corenick jest offline  
Stary 23-08-2007, 01:35   #2
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Pilot Midnight zglasza gotowosc do lotu kapitanie corenick


Imie: Selina "Midnight"
Profesja: Pilot.
Umiejetnosci:
Prowadzenie jednostek typu mia-alfa,
Samoobrona (przeszla standardowy kurs w akademi + dodatkowy dla zaawansowanych)
Nawigacja
Mechanika (podstawowa)
Wyglad:
Dlugie, czarne wlosy, zgrabna (wysportowana) sylwetka. Selina raczej nie odznacza sie sila fizyczna choc w razie koniecznosci czlowiek wiele moze.....Krotka historia (wydaje mi sie, ze nie zaszkodzi choc nie napisales ze wymagasz):

Selina ukonczyla akademie z srednim wynikiem. W swoim zyciu brala juz udzial w trzech awaryjnych ladowaniach i starannie unika brania zlecen na ryzykowne loty. Jest raczej przyjacielska chociaz jak ktos w jej otoczeniu razi glupota nie zawacha sie go o tym powiadomic.

Hmm to chyba tyle poki co... W razie czego moge cos dodac lub poprawic...
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline  
Stary 23-08-2007, 12:22   #3
 
K.D.'s Avatar
 
Witam! Również się zgłaszam i wzroem Midnight wrzucę swoją postać według zaprezentowanego przez nią schematu(jak jest zły, to jej wina, nie moja! ).


Imię: Neas Rennoc
Profesja: Technik/Mechanik wojskowy
Umiejętności:
Mechanika(broń, pojazdy bojowe naziemne, statki kosmiczne)[zaawansowany] - Neas naprawiał odkurzacze, kiedy jeszcze mówił na chleb 'bep', i przez całe życie grzebał w najrozmaitszych mechanizmach pod okiem specjalistów, co sprawiło, że jego wiedza na tym polu jest onieśmielająca.
Broń(wojskowa palna, wojskowa biała)[podstawowy], walka wręcz[podstawowy] - Rennoc odebrał podstawowe przeszkolenie w zakresie posługiwania się bronią i pięściami w wojsku, lecz nigdy tych umiejętności nie rozwijał, a na prawdziwym polu walki znalazł się jedynie raz, zazwyczaj siedząc za linią frontu i dłubiąc śrubokrętem w silnikach czołgów.
Technika[zaawansowany] - Równie dobrze jak z naprawianiem, Neas radzi sobie z właściwym tworzeniem skomplikowanych mechanizmów, często używając improwizowanych materiałów.
Informatyka[podstawowy] - Czasami, gdy trzeba naprawić jakiś błąd w wewnętrznym softwarze komputera pokładowego trzeba orientować się w sieci. Z przymusu Neas nauczył się podstawowych zasad konserwacji, naprawiania i zabezpieczania sieci komputerowych w warunkach polowych.
Wygląd: Rennoc to potężny facet, o wielkich dłoniach, imponujących barach i ogólnie masywnej sylwetce. I choć od dawna nie ćwiczy regularnie, wciąż może się pochwalić niezłą kondycją, jak na swój wiek, oczywiście. Za młodu był czarnowłosy, lecz teraz, w obliczu nagłego siwienia, pozostały mu tylko smoliście czarne wąsy, jego duma i radość(szczotkuje je trzy razy dziennie, maniak...).
Historia: Neas może wydawać się milczący i bardzo zgorzkniały. Jego ulubionym sportem jest marudzenie długodystansowe i przez to większość znajomych nie może wytrzymać z nim zbyt długo. Nie lubi wdawać się w zawiłe dysputy, ani w przydługie wymiany zdań. Zazwyczaj mówi pojedynczymi wyrazami i gdy ktoś go obraża, zazwyczaj ignoruje go. I mimo całej swej gburowatości i aspołeczności, Rennoc zachowuje ogromną, staroświecką wręcz manierę wobec kobiet. Co wcale nie znaczy, że kiedyś odezwie się do jakiejś czymś więcej niż 'Tak' lub 'Nie', ale nigdy żadnej nie uderzy i nie pozwoli, by stała gdy on siedzi. W połączeniu z jego niemiłym usposobieniem takie zachowanie wydaje się komiczne i było przyczyną powstania niezliczonych żartów w wojsku. Neas stracił żonę i brata podczas epidemii, a imienia synka nigdy nie poznał, gdyż został porwany podczas kampanii wojskowej, tuż przed śmiercią swojej matki. W dużej części to jest powodem jego szorstkości. Ponadto, Rennoc, podczas swojej jedynej obecności na prawdziwym polu bitwy, która skończyła się prawdziwą masakrą, nabawił się pseudopsychicznej choroby, zwanej wśród piechoty 'bulletschockiem' - każdy gwałtowny odgłos, przechodząca osoba lub inne zdarzenie tego typu może potencjalnie przywołać mu wojenne odruchy, i widok potężnego mężczyzny, kulącego się podczas śniadania pod stołem w obawie dostania kulą czy znalezienia się w polu rażenia granatu, bo ktoś upuścił kubek z kawą, jest wyjątkowo niepokojący. Neas rzadko sypia, leżąc przy zapalonym świetle i wpatrując się w sufit, i mimo kiepskiego obycia jest bardzo zaniepokojony, gdy w pobliżu nie ma nikogo innego. Panicznie boi się samotności i nie lubi nie mieć jakiejś żywej duszy w polu widzenia, nawet jeśli i tak się do niej nie odzywa, z wzajemnością, i jest nawet gotów kogoś przeprosić za swoje zachowanie, jeśli to uchroni go przed pozostaniem samemu.
Ostatnio Neas pracuje przeważnie na statkach kosmicznych i mimo że powoli zbliża się czas odejścia na emeryturę, nie chce nawet o niej słyszeć i zaparłby się rękami i nogami o framugę drzwi, gdyby ktoś chciał go wyprowadzić i wsadzić do małej chatki na jakimś spokojnym, cichym zadupiu, gdzie będzie żył z pieniędzy przysyłanych przez rząd. Nie cierpi czuć się nieprzydatnym i często pomaga ludziom wbrew ich woli nawet tam, gdzie naprawdę jego umiejętności są zupełnie niepotrzebne lub gdy wymaga się czegoś, o czym nie ma zielonego pojęcia, z takim czy innym skutkiem...
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline  
Stary 23-08-2007, 12:29   #4
 
denis's Avatar
 
Ja mam kilka pytań zwiazanych z sesją ...

1/ Jak czasowo sie ma czas a ktorym bedzie sie działa sesja do wydarzen z LV-426 i kolejnych odcinków Aliena

2/ Do jakiej korporacji nalezy ten statek ( jezeli tak to czy mozna grac przedtawicielem tej korporacji ? )

3/ Chyba od tego powinienem zacząc - czy twoja sesja bedzie sie działa w świecie Aliena ( mowie o oficjalnym podręczniku do Alien RPG ) czy w jakiem bardziej autorskim swiecie ... jezeli tak to moze podaj jakies szczegóły .

4/ Jaki to statek czy typ statku podobny do Nostromo ( kontenerowiec ) czy jakis inny

5/ Czy postacie maja byc z ziemi ( jezeli tak to jaki jest podział polityczny ) czy z jakis kolonii ( tu pytanie zazebia sie z pytaniem 3 )
 
denis jest offline  
Stary 23-08-2007, 13:13   #5
 
shade's Avatar
 
Brrrrr... będzie straaaszno i ciemno.


Imię: Nelson Larrivé
Pochodzenie: Ziemia – Kanada
Wiek: 32
Profesja: Nawigator i drugi pilot
Umiejętności: Nawigacja (zaawansowany) - Dla Nela główny komputer pokładowy to kolejny członek załogi. Przy pomocy komputera i głównego pilota jest w stanie przeprowadzić okręt przez gęsty pas asteroid. Pilotaż (zaawansowany) Jest dobrym pilotem choć nie dorównuje kunsztem Midnight którą od czasu do czasu zastępuje. Mechanika (podstawowy) Ma także pewne pojęcie o pokładowych podsystemach podtrzymywania życia itd. i jest w stanie dokonać prostych napraw. Improwizacja - Jest mistrzem improwizacji, z kawałka drutu i puszki potrafi zrobić antenę krótkiego zasięgu. Operator ładowarki (podstawowy) Jest także operatorem ładowarki trzeciego stopnia, gdy nie jest potrzebny na mostku pomaga w załadunku towarów.
Wygląd: Nelson ma średniej długości blond włosy które zawsze rozczesuje na bok. Ma przeciętną posturę -szerokie ramiona i typową dla mężczyzn w jego wieku sylwetkę. Oczy błękitne, wyraziste rysy twarzy, nosi kozią bródkę i nie rozstaję się nigdy ze swoimi goglami nawigacyjnymi które częściej spoczywają na czole niż na oczach.
Historia: Nel to typowy Kanadyjczyk francuskiego pochodzenia, łatwo to zauważyć po jego akcencie. Od dziecka pasjonował się astronomią. Na początku marzył o wstąpieniu do marynarki jednak w wieku 17 lat zmienił zdanie i poszedł do akademii cywilnej gdzie uczył się nawigacji i pilotażu. Na początku pracował na małych frachtowcach przewożąc towary z punktu A do B. Pracował głównie w ładowni gdzie właśnie zdobył trzeci stopień operatora ładowarki. Gdy tylko przesiadł się na większą jednostkę nagle znalazło się dla niego stanowisko głównego nawigatora gdzie mógł w pełni wypróbować swe umiejętności. Lata nauki nie poszły na marne okazał się być świetnym nawigatorem i niezgorszym pilotem. Po latach latania na dużych frachtowcach w końcu trafił na Mia-alfa... Jego największym marzeniem jest teraz zdobycie własnego statku
Charakter: Nel to z reguły rozrywkowy gość, gdy na mostku nie ma kapitana zawsze słychać głośną rockową muzykę. Wobec załogi jest serdeczny i pomocny rzadko mówi „nie”.


Cytat:
5/ Czy postacie maja być z ziemi ( jezeli tak to jaki jest podział polityczny ) czy z jakis kolonii ( tu pytanie zazebia sie z pytaniem 3 )

Podział polityczny z tego co wiem jest dość zbliżony do dzisiejszego. Na pewno jest Rosja (demokratyczna :/) wielkie i wspaniałe USA, sąsiedzi dzicy Kanadyjczycy, miłośnicy herbaty zza wielkiej wody, więc sądzę że w tej kwestii wybór jest dowolny: od Polaka do Nigeryjczyka. Jeśli chodzi kolonie to może poimprowizujemy
 

Ostatnio edytowane przez shade : 23-08-2007 o 20:30.
shade jest offline  
Stary 23-08-2007, 13:28   #6
 
nonickname's Avatar
 
MD. Gordon JerkovUmiejętności

Pierwsza Pomoc(zaawansowany): We wczesnych latach Gordon służył w wojsku jako lekarz. Nie był sanitariuszem polowym, nie ma przeszkolenia związanego z obsługą broni palnej, ale bardzo dobrze potrafi przywracać ludzi do żywych. Tamowanie krwotoków z odciętej kończyny, rozerwanej tętnicy czy też rany postrzałowej to jego specjalność.

Kryjogenyka(zaawansowany): Po zwolnieniu z wojska Gordon poszwedł na studia medyczne. Na studiach wybrał specjalizację z Kryjogenyki. Ze względów finansowych oczywiście. Niewiele szpitali było w stanie zatrudnić kalekiego lekarza. A jako ekspert od Kryjogenyki mógł liczyć na zatrudnienie na transportowcu.

Medycyna(zaawansowany): Gordon jest lekarzem medycyny. Zna się na diagnozie, leczeniu chorób, obsłudze sprzętu medycznego. Powyższe 2 umiejętności to jego specjalizacje.

Historia:
Gordon Jerkov za młodu służył w wojsku. Niestety na skutek nieszczęśliwego wypadku został okaleczony. Toksyczne opary od wadliwej instalacji sanitarnej uszkodziły jego płuca. Dlatego cały czas oddycha przez specjalny aparat, który tłoczy tlen do jego sztucznych płuc. Wdechowi i wydechowi towarzyszy metaliczny odgłos.
Pieniądze z odszkodowania od wojska zainwestował w siebie. Skończył studia medyczne ze specjalizacją. To jego pierwszy rejs po studiach.
Jerkov nie lubi rozmawiać o wojsku i wypadku jaki go spotkał. Ma dosyć wspomnień które nawiedzają go po dzień dzisiejszy w koszmarnych snów.
Niemniej nie jest zamknięty w sobie. Ma dobre podejście do pacjenta, potrafi z nim rozmawiać. Wie, że nie ma przed sobą przypadku medycznego, ale pacjenta - a przedewszystkim człowieka.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 23-08-2007 o 14:02.
nonickname jest offline  
Stary 23-08-2007, 19:15   #7
 
Kolmyr's Avatar
 
Imie: J.P. Galvin
Profesja: mechanik
Umiejetnosci:
Prowadzenie wszelkich pojazdów lądowych (malo przydatne na statku ale kto wie w końcu maszyny górnicze są)
Walką Bronią ręczną (wszelkie kije i noże nie są mu obce)
Mechanika (dotyczy to głównie pojazdów i promów kosmicznych i elektroniki choć majsterkuje nieco przy broni )
Obsluga broni palnej (na niskim poziomie ale jest)
Wyglad:
Włosy brązowe średniej długości, szczupły, śniada cera, szare oczy, przystojny choć młodo wyglądający (ma jakieś 21 lat)

Charakter: Spokojny choć do czasu, nie waha się przygadać czy przywalić gdy ktoś mu podpadnie, mało komu ufa, inteligentny i sprytnyKrotka historia
Wychowywał się praktycznie sam na jednej z przestarzałych stacji kosmicznych rozsianych w kosmosie. Od dziecka wiedział ze musi radzić sobie w życiu sam dlatego szybko nauczył się walczyć. Gdy nieco podrósł jako że był inteligentny załapał się na robotę u jednego z mechaników stacji "starego Vika". Że wszystko tam się sypało nie narzekał na brak zajęć. W końcu stacja przestała być zdatna do użytku i musiał ją opuścić. Szukając swojego miejsca dostał pracę jako mechanik na owym frachtowcu
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline  
Stary 23-08-2007, 22:45   #8
 
corenick's Avatar
 
Cytat:
Napisał denis Zobacz post
Ja mam kilka pytań zwiazanych z sesją ...

1/ Jak czasowo sie ma czas a ktorym bedzie sie działa sesja do wydarzen z LV-426 i kolejnych odcinków Aliena

2/ Do jakiej korporacji nalezy ten statek ( jezeli tak to czy mozna grac przedtawicielem tej korporacji ? )

3/ Chyba od tego powinienem zacząc - czy twoja sesja bedzie sie działa w świecie Aliena ( mowie o oficjalnym podręczniku do Alien RPG ) czy w jakiem bardziej autorskim swiecie ... jezeli tak to moze podaj jakies szczegóły .

4/ Jaki to statek czy typ statku podobny do Nostromo ( kontenerowiec ) czy jakis inny

5/ Czy postacie maja byc z ziemi ( jezeli tak to jaki jest podział polityczny ) czy z jakis kolonii ( tu pytanie zazebia sie z pytaniem 3 )
1. Czasowo bedzie to Alien z mniej wiecej z decydujacego starcia, czy jak kto woli wedlug oficjalnych tytulow, Aliens.

2. Statek nalezy do korporacji Allison. Niemniej jednak to szczegol, ktory wam nie pomoze.

3. Sesja typowo autorska. Prowadzilem Aliena ladne dwa lata przed premiera systemu. Nie znam systemu.

4. Statek to typowy frachtowiec, jak juz napisalem w pierwszym poscie. Klasa zblizona do Nostromo.

5. Postacie moga byc dowolnie zkadkolwiek. Mysle tez iz opowiadanie o podzialach politycznych do aliena za bardzo wam nie pomoze.

P.S. Wyglada na to, iz podszedles do mojej rekrutacji wrecz podrecznikowo. Napisalem, iz jest to storytelling, tytul tematu zawiera slowo "autorskie" a sesja bedzie po to zeby sie pobawic nie politykowac.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline  
Stary 23-08-2007, 23:07   #9
 
K.D.'s Avatar
 
Corenick, kiedy zapoznasz się bliżej z kartami i dasz nam wskazówki dotyczące ich ewentualnych poprawek? I czy ustanawiasz jakiś deadline, do którego chcesz mieć i wybierzesz wszystkie karty tych, którzy się zgłosili? Na razie jest 5 graczy na 4 miejsca, więc będziesz wybierał najlepszych, jak sądzę? A może kto był pierwszy, ten był lepszy? Takie tam, podstawowe szczegóły.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline  
Stary 23-08-2007, 23:14   #10
 
corenick's Avatar
 
Cytat:
Napisał K.D. Zobacz post
Corenick, kiedy zapoznasz się bliżej z kartami i dasz nam wskazówki dotyczące ich ewentualnych poprawek? I czy ustanawiasz jakiś deadline, do którego chcesz mieć i wybierzesz wszystkie karty tych, którzy się zgłosili? Na razie jest 5 graczy na 4 miejsca, więc będziesz wybierał najlepszych, jak sądzę? A może kto był pierwszy, ten był lepszy? Takie tam, podstawowe szczegóły.
Hmmm... Bylem w pracy do 19:00, wrocilem do domu o 20:00 (tak w sumie od 7:30). Powoli wiec przetrawiam sie przez KP. Wstepnie moge powiedziec ze biore Midnight i Kolmyra, wiec zostaja 2 miejsca.
Co do ewentualnych poprawek; nie chce by ktos poprawial KP. Nie przemyslane KP sporo mowia o graczu.
Owszem, przy wyborze bede sie kierowal najlepszymi KP, choc nie tylko. Midnight i Kolmyr wstepnie sie dostali, poniewaz wiem jak graja i jak odpisuja na LI. Nie musze chyba dodawac ze spodobalo mi sie to, co robia na sesji.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.

Ostatnio edytowane przez corenick : 23-08-2007 o 23:19.
corenick jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:10.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168