Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2020, 15:06   #37
Orgi_M
 
Orgi_M's Avatar
 
Reputacja: 1 Orgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwuOrgi_M jest godny podziwu
Pomagam zebrać jakieś rzeczy do noszenia, plączę się z tyłu, w sam raz, aby znaleźć okazję, aby z każdym wymienić kilka ukradkowych zdań.
Do Richarda:
- Ktoś celnie trafił, gorzelniku, grubasek zabrudził hajdawery dwa razy najpierw na widok trupa, potem na widok notatki. Coś mi się zdaje, że komuś bardzo, ale to bardzo zależało, aby zaaranżować (jeśli widzę brak zrozumienia na twarzy gorzelnika to okrótce wyjaśniam co to znaczy) to morderstwo w ten szczególny sposób. Mogę się założyć o noc z nalepsza dziwką w tym mieście, że ów list odnosi się do jakiejś rodzinnej klatwy, przepowiedni lub innego tałatajstwa. Dlatego drogi gorzelniku nie zdradzaj się może od razu z tą spostrzeżoną przez Ciebie raną.
Natomiast wobec Lexy pomagam oczywiście w niesieniu jakiś pakunków i korzystając z chwili mówię do niej (jak jest okazja to na ucho).
Do Lexy
Myślę moja... towarzyszko podróży, że nie powinniśmy od razu opowiadać o tym, że znaleźliśmy ślady morderstwa. Dajmy najpierw szanownemu gospodarzowi wyspowiadać się. Bardzo się przestraszył gdy usłyszał treść notatki. Taka piękna i obeznana w dworskich zwyczajach dama jak Ty z pewnością zdoiła się czegoś więcej dowiedzieć.
 
Orgi_M jest offline