Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2020, 18:46   #175
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
"Oprawcy, którzy chcą wykorzystać Cię do swoich celów, tylko ja tu jestem Twoim sojusznikiem" kusiło, ale niestety nie pomogłoby w uzyskaniu głównego celu, czyli powrotu do swojej wieży i badań. Dlatego odparł krótko:
- Mistrz Sadrax. Nekromanta, badacz magii i tak dalej, a przy okazji członek wyprawy ratunkowej/poselstwa. Minęło tyle pokoleń, że dokumenty i daty stały się... niepewne. Najlepszą osobą do wyjaśnień jest Twoja praprapra... i tak dalej, wnuczka - wskazał na Victorię - Trochę zbyt pryncypialna i idealistyczna, ale młodzi już tak mają. Za to najlepiej poinformowana i najżywotniej zainteresowana sukcesem, w końcu to jej ojciec nas wysłał - dodał.
- A że nie wszyscy są zainteresowani sukcesem tej wyprawy ani Twoim powrotem, ja tymczasem postawię bariery antypodsłuchowe - dodał. Magiczne echo zaklęcia Maksymiliana jeszcze przez jakiś czas będzie zakłócać wszystkie magiczne i taumaturgiczne odczyty, ale po co pozwolić innym dowiedzieć się, że misja się powiodła. Mieli wrogów także na dworze, lepiej niech się zdziwią widząc ich żywych. Ustawił środek zaklęcia na sobie i zaczął tkać palcami pajęczynę zaklęć, która stopniowo rozrastała się i oplatała białoszarymi nitkami okolicę, masując ich obecność dla obserwatorów. Tak jakby nikt nie przeżył czaru byłego więźnia komnaty czasu.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 30-12-2020 o 19:48.
hen_cerbin jest offline