Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2007, 23:34   #1
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
Arrow [recenzja] Tenjho Tenge

Tenjho Tenge
Magna –17 tomów
Serial –24 obcinki
OVA-2 ocinki Tenjho Tenge: Ultimate Fight
Film długometrażowy -Tenjho Tenge: The Past Chapter


Wiem że nie będę miał dzieci, tak bywa. Ale jeśli jakimś cudem bym miał, to chciałbym, żeby wyglądały tak, jak dzieciaki z tego serialu. Dlaczego córka? Bo wie, jak dokopać gościowi i wie, kiedy trzeba pokazać udo i jeszcze świetnie wgląda. Gdybym rano szedł do pracy widząc taką córę, to życie nabierałoby rumieńców. Dlaczego syn? Bo nie da sobie pluć w twarz, jest przystojny i zaradny. Ja jako ojciec byłbym dumny z nich bo wiedziałbym, że poradzą sobie w każdej sytuacji życiowej. Nie obchodziłoby mnie, że są psycholami na punkcie bijatyk zgodnie z przysłowiem ulicznym, że twarz to nie szklanka. Szkoda, że jest to tylko film, a w rzeczywistości tak nie jest.

Ten serial do połączenie życia w szkole z bijatyką - i to lubię. Fabuła jest tak prosta, jak mój mózg, czyli prawie jej nie ma. Souichiro Nagi oraz jego czarnoskóry kolega, Bob Makihara, trafiają do Toudou Gakuen. Nie jest to jakaś zwyczajna szkoła. To niemal obóz wojskowy, w którym funkcjonuje 96 klubów, reprezentujących różne sztuki walki. Co pewien czas wielki turniej, do którego każdy klub wystawia piątkę zawodników. Wynik określa, który z klubów stanie się „Enforcement Group” – siłą kontrolującą i nadzorującą funkcjonowanie szkolnego życia. Kanji, którymi jest zapisana nazwa (Gakuen to po prostu „akademia”) oznaczać mogą „rządzenie, władzę” i „pryncypia, nauki”

Animacja i muzyka stoją na dobrym poziomie. Jest jedno "ale" i to duże - ten serial jest dla publiki, która lubi krew, seksowne foczki i gości, którzy się biją. Takie seriale są fajnym przerywnikiem od tych, które robią wodę z mózgu. To trzeba lubić tak, jak łyk tranu rano.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=bdsxpn9XtKI&mode=related&search=[/media]PS

To jest link do strony oficjalnej: http://www.tenjhotenge.com/
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"

Ostatnio edytowane przez Sayane : 25-08-2007 o 17:22. Powód: drobne korekty
hanzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem