Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2020, 14:39   #246
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację

Sierżant nie był w stanie zaobserwować efektów strzałów, oddanych w kierunku Pantery. Napierający tłum pozbawił go możliwości oglądu sytuacji. Sam zaś znalazł się w dość kiepskim położeniu. Nagle, nie wiadomo skąd, pod jego nogami pojawił się spory otwór, do którego funkcjonariusz wpadł, wciąż atakowany przez wściekłą tłuszczę. Instrukcje sugerowały, w takim wypadku, wezwanie wsparcia, jednakże odpowiedzialny za to program był w tej chwili wyłączony lub zablokowany.

Sierżant przeszedł więc do próby samodzielnego spacyfikowania zamieszek. Zainicjował odpowiednie protokoły. Powierzchnia jego klatki piersiowej rozsunęła się delikatnie na boki, odsłaniając jego broń ostateczną, wciąż jednak pozostającą ukrytą pod koszulą munduru. Rozpoczęło się odliczanie.

No to Range Attack. Potem (bo chyba można na początku następnej rundy?) ponowne uruchomienia Super Attribute, Leaping i Awareness.




Tommy przerażony patrzył na to co się dzieje. Zahipnotyzowany tłum nacierał na policjanta, który najwyraźniej nie przejmował się życiem tych ludzi i siekł po nich bez litości z broni. Chłopak zdawał sobie sprawę, że gdyby przyłączył się do bitki, nie byłby w stanie nikogo ocalić. Musiał znaleźć sposób na otrzeźwienie tych ludzi, zanim będzie za późno. W panice zaczął się rozglądać wokół. Przecież tych ludzi szkolili jacyś instruktorzy, czy ktoś w tym rodzaju. Być może uda mu się z jednego z takich wycisnąć jakieś informacje?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline