Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2020, 19:01   #176
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- dzięki za pomoc czy mògłbym ciebie prosić o pomoc z tą raną? Chyba cieknie z niej ropa...- W o obecnej chwili agnis był zadowolony że spalił tamto serce zgodnie z wolą druida gdyby gdyby krasnolud nie uważał go za towarzysza czarnoksiężnik pewnie by nie przeżył nie przejmował się ponownym spotkaniem ze śmiercią, ani nowymi bliznami nie warto było poświęcać zbyt dużej uwagi takim rzeczą skoro przeżył i wespół ze swoim chowańcem dostarczył mistrzyni kolejny silne dusze.

- Sądzę że, powinnaś zatrzymać ten jako Twoją część łupu chyba że okaże się że to o to chodziło Banshee Bo jak na razie tylko miecz ma imię te istoty której notatki mieliśmy znaleźć... może notatki o której i chodziło To runy na mieczu?- zaczął się zastanawiać na głos. - A skoro już mowa o łupie ja zadowole się gotówką bo potrzebuje uzbierać pieniądze na magiczne oko. Tym razem wezmę co łaska bo choć wraz z Ognikiem zrobiliśmy zwiad i pomogliśmy w walce to gdyby nie talent Rysharda nie było by mnie wśród żywych więc masz waćpan prawo do mojej części łupów

- Może jak wysprzątamy świątynię i naprawimy pomnik to bogini wskaże nam gdzie są te przeklęte notatki? Ash czy znasz może tą magiczną sztuczkę od naprawiania? Ja w tym czasie usunę plamy krwi kiedy pozbędziemy się zwłok poleje wszystko święconą wodą- Zaproponował czyszcząc ślady rytualnych mordów za pomocą kuglarstwa.
 
Brilchan jest offline