Wątek: Lost Station
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2021, 20:54   #121
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
No i miał ze sobą korpus cyborga, którego miał zamiar dostarczyć Vicowi do rozbebeszenia i wydobycia wszystkich danych, jakie są zgromadzone w czeluściach baz danych. Jednak podczas lotu blaszak zaczął odtajać i resztki organicznej części cyborga uniosły się swobodnie i fruwały tu i ówdzie w przedziale desantowym.
- Chris, poinformuj mostek, że będziemy potrzebowali dezynfekcji z powodu niezidentyfikowanej treści biologicznej na naszych skafandrach. I dekontaminacji choćby w podstawowym zakresie. Potrzebujemy wody, czegoś rozpylającego spirytus - o ile mamy go aż tyle – i koniecznie lampy ze światłem ultrafioletowym. Przed dokowaniem otworzymy właz. Wszystko co nie jest przytwierdzone na stałe wyleci z kabiny. Czyli większość latających tu kropelek krwi i innych wydzielin, które pozostały po majorze. Sam major jest przypięty pasami, o niego się nie martw. Potem dokujemy i potrzebujemy naświetlania lampami ze światłem UV. To zabije wszystkie groźne bakterie i dezaktywuje wirusy. O ile jakieś tu są. Potem mycie skafandrów i przecieranie ich spirytusem. To powinno usunąć wszystkie niebezpieczeństwa.
Przynajmniej Ryan lubił tak myśleć. Ale kilka dodatkowych wizyt kontrolnych u Seth wydawało się dobrym pomysłem.

Po dekontaminacji ochroniarz zatargał korpus cyborga co Vica a sam obejrzał pistolet majora. Była to solidna armata przeznaczona do walki w stanie nieważkości. Ciekawy egzemplarz.
Zagadnął też Alice o przesadnie niską temperaturę panującą w centrum. Chciał zrozumieć co ją powoduje i czy da się temu jakoś zaradzić.

- Tam faktycznie może być jakaś jednostka latająca. Polecę z wami jako wsparcie. Obym się nie przydał, ale lepiej mieć dodatkowe lufy w pogotowiu – Ryan zgłosił się na ochotnika do eksploracji hangaru na Archimedesie.
 
Azrael1022 jest offline