Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2021, 15:15   #487
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja to szczerze mówiąc się już pogubiłem w tych scenach tekstu na razie czytam tylko to co to co się dzieje z moją postacią i posty tych osób które są z moją postacią uczyli i Łukasza i Mai w tym momencie kropka wiem z tytułu w postów że ten dziwny dodatkowy nauczyciel to leczył udając feng shui się wprosił na tą wycieczkę podobno umarł ale na spokojnie sobie już pewnie posesji przeczytam wasze wpisy wszystkie wpisy w tej sesji koszmarów też nie czytałem więc się nie będę na razie wypowiadał co i jak.

Ale ja to ja tam mam zaufanie do prowadzącego i jakby było za dużo neta gry to by powiedział zwróciłby uwagę danej osobie chociaż tak jak mówię nie czytałem wpisów Wiesława tylko jak dostaje model Anonima PW że Wiesław Próbuję dzwonić do Adama to odpisałem że mama mu zabrała telefon w ramach kary i żeby zapytał się mistrza gry czy chce żebym miała odgrywał mamy czy mi zwykle będzie odgrywał i tak jak najwyżej mistrz to na siebie wziął bo jeszcze przed sesją Jak ustalaliśmy ekwipunek to ustaliłem z mg że że Adam ma takie utrudnienie że mu w ramach kary matka zabrała telefon bo się boi że zadzwoni do jakiegoś telefonu zaufania czy innej opieki rodzinnej No nie ona kabluje więc zaczynamy ograniczać dostęp do internetu dostęp do telefonu bo się Adaś zaczął buntować i szykuję na nią pada ale to o tym więcej będzie w sesji...

Cieszę się że moi koślawy post wpisał się w stylówkę śmieszny żart ale ale jak będzie z powrotem ten laptop alby prędzej będzie laptop niż uda mi się uruchomić to WiFi które sam sobie zablokowałem to będę poprawiał bo Żal mi że nie mogę korzystać z drugiego tableta tylko że Musiałem pożyczyć od brata jego starszy bo w tym nowym to mam i Worda i różne cudo nie wiadomo jakiej Tylko jest problem że ten drugi nowy tablet jest tak no nie ma wtyczki na kartę internetową internet radiowy tylko działa tylko z WiFi a ja w napadzie paranoi zanim się do Czołem porządnie leczyć nie zapisałem sobie kozła na karteczce bo u hakerzy a potem zapomniałem zamiast zostawić hasło z naklejki ale było minęło nic na to nie poradzisz.
 
Brilchan jest offline