Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2021, 15:59   #558
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Muzyk zamyślił się również spoważniał po chwili namysłu powiedział szeptem:

– to dziwne, wczoraj znaleźliśmy coś co wyglądało jak maska Amona A kiedy jej Dotknąłem miałem wrażenie że namawia mnie do złego i agresji. Nagle w moim umyśle, pojawiła się myśl żeby zabić twojego brata zrobić jakieś powstanie wojskowe co zupełnie do mnie nie pasuje... Nie przeczę że nie lubię twojego starszego brata ale nigdy nie chciałbym mu zrobić krzywdy... No może podbić oko? Ale nic poza tym ja nie lubię wojskowości pani wojny skąd mój cały konflikt z twoim starszym bratem i jego świątynią. mimo naszych różnic światopoglądowych szanuje go, i mimo niechęci muszę muszę przyznać że jego militarna świątynia jest potrzebna nacji wiatru aby nie powtórzyła się kolejna masakra.

Napił się piwa których które przesłał mu jakieś zachwycony facet z wąsikiem wyglądający na mężołożnika grajek Uśmiechnął się do niego upił łyk rozwodnionego napoju z sokiem liczi aby zmyć z gardła gorycz po to chwaleniu znienawidzonego dręczyciela.


– co do twojego pytania mistrzyni Jestem pewien że możemy zaufać, panu Dachi to jeden z tych dobrych ufam mu ze swoim życiem. Pani Aiko jest za świeżo na posterunku żeby ją w coś wciągnęli i nie pasuje mi do równi stów bo sama jest tkaczką... poza tym, czekam na kontakt z panią Sato która z pewnością byłaby tymi wieściami zainteresowana czy coś z tego jest dla ciebie pomocne mistrzyni?
 
Brilchan jest offline