Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2007, 09:54   #128
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał John5 Zobacz post
-Nie można było tak od razu? Pokazałbyś to i nie byłoby problemu, a tak tylko czas traciliśmy. Mniejsza z tym, nie ważne, ważne jest to, że mówiłeś prawdę Wiem, że byłem podejrzliwy, jestem tego świadom, ale sam przyznaj, że sytuacja była podejrzana. W każdym razie przepraszam za tamto, jeśli cię uraziłem moim zachowaniem i mam nadzieję, że nie będziesz żywić do mnie urazy
- Wogóle nie powinienem był pokazywać wam tego glejtu, bo nie jesteście upoważnieni do jego oglądania. - odrzekł Kane, chowając glejt - Jednak za długo by to wszystko trwało. Ale nie żywię urazy drogi przyjacielu. - zmrużył oczy i uśmiechnął się nieznacznie - Przeprosiny przyjęte.
Po czym wyszedł na korytarz za pozostałą trójką i powiedział, nie przejmując się odgłosami:
- Czy ktoś z was drodzy towarzysze mógłby mi pokrótce przybliżyć, co przekazała wam Tyrande?

[ po wysłuchaniu odpowiedzi, przeprasza towarzyszy i wychodzi do miasta, szukając stoiska z nięzbędnymi dla łotrzyka narzędziami ]
 
Astaroth jest offline