Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2021, 00:17   #511
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Nie czytasz co piszę, więc po co odpowiadasz na nie czytane wypowiedzi? Odróżniaj gracza od postaci (w tym czas gry od czasu w grze), a flirt od gwałtu. I jeszcze brak mojej pomocy jako gracza postaci Brilchana uznajesz za minus? Gram postacią w Survival Horror. Adam przeżył, Wiesław ma sojusznika - pełny sukces tylko ty jako gracz nie jesteś zadowolony. Nawet Alan ma to gdzieś, że Wiesław ma sojusznika, a Adam nie oszalał.

Czy tobie nie chodzi o tabelkę i złamanie nogi Alana? To nie moja wina ta rana.

Sporo sobie wymyślasz. Wiesław i Aaliyah byli na zewnątrz dopóki nie spłoszył ich ból związany z gniewem tego czegoś. Inni mogli uciekać z nimi, a zamiast tego zostali. Poza tym Adrian mógł spotkać ich - wtedy wymyśliłbyś, że to też niecny plan i chcę grać sam? Po prostu część została, a Wiesław uciekł. Jeszcze spotka resztę. Może Łukasz i Olga dotrą na noc do domków? Ech. Ale i tak nikt tego nie czyta. Lepiej szukać gwałtów.

@Rot podobnie część informacji Wiesława może być kłamstwem i on to podejrzewa, ale jak Olga mimo wszystko idzie naprzód. Ku zgubie albo ucieczce z Rowów. Jakby wiedział o magicznych staruszkach i kopertach to pewnie nie pojechałby. A przynajmniej nie bez stosownych przygotowań. Ale i tak próbowałby uratować Aaliyę i ją poderwać ku zgrozie niektórych.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 05-01-2021 o 00:31.
Anonim jest offline