Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2021, 17:20   #561
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Migmar
Ikk spuściła wzrok.
- Jeśli sądzisz, że można im zaufać… Ale ten policjant pracował tam wiele lat… Ja pamiętam porwanie, pamiętam doskonale. Ten strach, tych ludzi… Oni chcieli mi odebrać tkanie, to ponoć jest jak okaleczenie dusz. Ale Aiko, skoro jest nowa, no i Asami. Zawsze ją lubiłam, i samoloty. – uśmiechnęła się ocierając łzy. [/i]
Aiko
Enkh przyglądała się szklance, jakby zastanawiała się czy to sygnał, tajny znak, magiczny napój, trucizna.
- Nie rozumiesz! – wepchnęła Aiko do kuchni i zamknęła drzwi.
- Znalazłam bilet na statek, który wypływa na północ za godzinę. Te stare pryki nie zareagują dość szybko i doktor szept, ta cała Aibo i wiele innych duchów odpłyną na północ i to BĘDZIE MOJA WINA BO NIEPOJECHAŁAM PODOKTORSZEPTWYSTARCZAJĄCOSZYBKO I MNIEZNIENAWIDZĄ[
Daichi
- Zrobisz, jak uważasz, ale myśl o dzieciach. – rzekł Kun poważnie
Gdy wyszli Rin podbiegł do ojca i go przytulił.
- Jakoś tęskno mi się zrobiło
Fuyu przyglądała się Kunowi nieufnie.
- Kochaku! Czemu twój tata wygląda teraz starzej?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline