Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2021, 08:44   #183
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Słuchajcie przyjaciele tak się patrzę wokół na te wszystkie meble obrazy może książki jakiś nie zbutwiały i tak mi się wydaje że to trochę się zmarnuje na trupiarę Banshee mam tutaj pierścień z pół sferą nie umiem też do końca obsługiwać ale wydaje mi się, że mógłbym tam załadować część przedmiotów z tego pomieszczenia .Zapewne nie będzie tak łatwo je upłynnić jak złoto, kamienie szlachetne, czy broń Ale z pewnością da się w tym znaleźć jakieś zarobek... możemy na przykład zahaczyć o to miasteczko gdzie uratowałem życie maga a nie lubią takie starocie, przy okazji, będziemy mogli sprawdzić tego potwora z bagien m&a raz tajemnice tej latarni. Jeżeli on nie będzie chciał nic kupić to wtedy można się przejść do Neverwinter albo waterdeep w większym mieście powinno być więcej chętnych na tego typu towary. - agnis naprawdę potrzebował pieniędzy na nowe oko do tego zamierzał skorzystać z sugestii elfiej magiczki i trzymać się z daleka od miasta przed którym go przestrzegła.

Dalej uważał, że jest ona członkinią harfiarzy jedynie udaje bo sama mu powiedziała, że harfiarze muszą na siebie uważać Jak na razie słuchanie sugestii mieczy które Dali mu we śnie sprawdzało się, zamierzał na razie podążać za nimi dopóty będzie to wygodne i nie sprzeciwia się rozkazom Mistrzyni.
 
Brilchan jest offline