Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2021, 15:04   #758
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Doktor podrapał się po brodzie.
- Macie na myśli obóz her… no ten drugi. Co Zadalus, niech… Ciekawe czy mi to minie? W każdym razie mogę z z wami iść, choć nie wiem, co z pozostałymi pacjentami, większość śpi, chyba wypadałoby im coś powiedzieć? Trushmoor to siedziba hrabiego Hasertona Lowlsa IV i słynie chyba tylko z dziwnych ryb, wiedźmy z Trushmoor i tego, że kiedyś wszyscy mieszkańcy wyparowali. Jest tam dobra karczma Srebrny Powóz, acz nie byłem tam, bo nie lubię karczm. Co do pana Barona, to potrafię rozpoznać katatonię postczarową. Choć ze względu na lobbing gildii magicznych, bardzo słabo ją zbadano, to jest ona o wiele pospolitsza niż świetnie udokumentowana depresja powskrzeszenna. Jestem pewien, że rzucał pan przynamniej czary piątego kręgu. A co do stroju to – zniknął w namiocie a wtedy Ghoul rzekł – Zaiste, mądrego i tolerancyjnego to aż miło wysłuchać. Umówiłem się już z imić Umorlim na lunch, czy przyłączy się pan?
Tymczasem doktor coś przynósł.
- Mam dla pana strój ciecia, nic lepszego nie znajdę
- Może sprzedamy, tych ludzi w niewolę? - rzekł szczurak
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 08-01-2021 o 18:35.
Slan jest offline