Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2021, 14:15   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
@Anonim
Widziałeś? Wystarczy napisać jakąś opinię, z którą ktoś może nie zgodzić się i już w temacie pojawia się ruch.
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Polecam film Iluzja
Przeczytałem w necie o czym to jest. Nie jest o oprychach. https://pl.wiktionary.org/wiki/oprych
Cytat:
Napisał Sorat Zobacz post
Anonim nie wiem jakie filmy i komiksy oglądasz, ja chyba miałam styczność z czym innym, ale nie o tym
No ja wiem jakie filmy oglądam, ale nie widzę związku. W sensie, że uważasz moją opinię jako wyrwaną z filmów? Poza tym to zależy w jakich okolicznościach masz styczność z oprychami i ilu z nich przyszło ci poznać w ten czy inny sposób.
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
@Anonim
Zupełnie nie mam przekonania do jednolinijkowców ale jeśli mam być szczery, to nie zgłębiłem tego tematu, więc żeby nie być jak Ci "znawcy sztuki" co to nie widzieli a potępiają - wrzuć proszę tutaj linka do sesji, która mnie przekona do jednolinijkowców.
Fora, na których ludzie grali w jednolinijkowe zostały usunięte z internetu. To co zostało to moje sesje na LI, a jakoś tak mam wrażenie, że żadna z moich sesji nie przekona cię nie tylko do jednolinijkowców, ale nawet mojego sposobu prowadzenia sesji. Ładnie o tym stylu napisałem tutaj. ([Jednolinijków VI] Raport równoległych rzeczywistości) Na Lastinn gracze odruchowo piszą większe objętościowo deklaracje i tylko przy maksymalnym skróceniu czasu na odpis udało się wykrzesać prawdziwy jednolinijków. Ale to maleństwo ma tylko 123 wiadomości radości i mniej więcej na to było zaprojektowane. Coś takiego na około 2000 wiadomości może mieć głębszą fabułę.
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
Nie będzie to Zew Cthulhu, a "zwykłe" oprychy nie bez przyczyny wziąłem w cudzysłowie.
Ach, przeoczyłem. Okej, to wszystko wyjaśnia.
Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
Grałem w jednej z sesji członka kartelu w Meksyku. Nie był to człowiek wykształcony, tak jak i jego amigos a każdy miał jakieś motywacje, przemyślenia i bogate życie wewnętrzne. Wyszło na prawdę zacnie.
Wiem, że da się. Prowadziłem trylogię Żula Zaciemnienie o żulach. Sporo wydarzeń w tamtych grach było opartych na faktach. Co nie zmienia faktu, że ludzie myślący nie zostają oprychami (w czasach pokoju). Podobnie jak abstynenci nie zostają żulami.

Choć jak teraz sprawdziłem w słowniku jest więcej definicji żula i menela nie związanych z alkoholem. Zawsze coś nowego można dowiedzieć się.

No dobra, to skoro już tu ruch jest to znikam.

Uszanowanie.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 10-01-2021 o 17:23.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem