Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2021, 13:58   #962
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Zawsze też mówiłem, że u mnie drużyna współpracuje.
Jeszcze za wcześnie, aby pisać o drużynie, kiedy nie ma zaufania. Na początku, to było ciężko „współpracować” w kontekście zimnego powitania Wolkena przez jego przyjaciół w takich okolicznościach ciągniecie za język, może wysypać kilka nieprawd, bo ciężko od kogokolwiek oczekiwać zwierzeń od pierwszego wejrzenia. Pisałem, że elf był zainteresowany plagą w Nuln kilkakrotnie i uznałem, że wie wszystko co powinien. Jeżeli były i są sekrety, to niech będą. Pisałem, też że dopiero po śnie, który okazał się wspólnym, elf zaczyna się przekonywać do wspólnej drogi z resztą ku przeznaczeniu. To najświeższe wydarzenia, więc wolałem się upewnić czy komuś rozwiązały się w końcu języki przed wizytą w stolicy, i tyle. A jeśli chcecie słowo w słowo ważyć dialogi, to cóż, postaram się o tym nie zapominać.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline