Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2021, 14:13   #964
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Jako mg nigdy nie zakładam podchodów wewnątrzdrużynowych, pvp itd. itp. Nie lubię i już. Mówię o tym graczom, w tej sesji (i w komentarzach) mniej lub bardziej subtelnie wspominałem, że jest możliwość rozmowy
Skoro jednak gracze fabularnie są podejrzliwi wobec Wolkena (który ich zostawił na jakiś czas) i nowego towarzysza, to nie mogę się dziwić i oponować za mocno. Ja bym osobiście w takiej sytuacji przymknął oko lekko, ale nie zmuszam innych do zmiany sposobu gry. Mam nadzieję, że prędzej czy później zaufanie wróci i rozmowy będą. Chrzest ognia i pierwsza przelana krew za wami, wspólne sny, zaraz postaram się coś dorzucić informacji dla Marvala i Wolken, może to wszystko razem wystarczy
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline