Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2021, 20:16   #564
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Muzyk wziął dłoń mniszki we własną prawą ręką delikatnie złapał jej dłoń a lewą zaczął delikatnie głaskać jej prawą dłoń zaczął mówić do niej uspokajającym tonem- mistrzyni wasz starszy brat zamęcza u nas z historiami waszego dziadka i jego własnych przygód a potem odpytywał ze znajomości tychże pod groźbą chłosty więc wiem że was dziadek jest jedynym który posiadł rzadki talent tkanie energii dzięki któremu odebrał tkanie i cesarzowi narodu ognia lub jak tamten wolał królowi Fenix. Amon też miał rzadki specyficznego tkanie wody naprawdę nikt nie odbierze wam tkania mistrzyni... Czy jesteście pewne że ten człowiek nadal jest równistą? Stał się sługą prawa i porządku aby zadośćuczynić krzywdy które wyrządził wam i Republic City? poza tym wy nie jesteście już bezbronna dziewczynką jego byłyście wtedy jesteście potężną mistrzynią tkania wiatru do tego ja jestem przy was Wasz skromny sługa który nie pozwoli aby ktokolwiek wam zrobił krzywdę- szeptał uspokajającym tonem a pod koniec uniósł rękę żeby delikatnie zetrzeć łzy z policzków rozmówczyni.
 
Brilchan jest offline