Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2021, 19:20   #92
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Czy zemsta jest chrześcijańska? Czy nie rozumiesz, że nie powinieneś się odwoływać do Starego Testamentu, bo jesteś księdzem katolickim a nie żydowskim rabinem? Czyż Jezus nie wybaczył, swoim oprawcom? Nie skrzyczał, apostoła za ucięcie ucha strażnikowi, który, prowadził go na kaźń? Skoro według, ciebie te kobiety są święte, czemu, ta wiedźma czerpie moc z zabójstwa? Co chrześcijańskiego, jest w czerpaniu energii z cudzej śmierci? Co wstydliwego, jest w nagiej piersi? Nagie ciało jest wstydliwe dla was księże, dlatego że macie grzeszne myśli i chuci! W ogrodzie Eden, nikt nie wstydził, się nagości... - Adam właściwie nie wiedział, czemu, w chwili śmierci wdawał się w teologiczną dyskusje z księdzem, ale jeżeli miał umrzeć chciał żeby jego ostatnie słowa coś znaczyły!

- Proszę mi wyjaśnić, jakim cudem te kobiety mają być świętymi skoro same mówią, że czerpią moc z pogańskiego bóstwa?! Magia Trzygłowie! Toż, to parki z greckie albo Światowid starosłowiański czy mity celtyckie! Czemu, nie mówi, o mocy Trójcy Świętej?! Zaprzedał się ksiądz szatanowi, pije wino z jego służkami! I tak, jestem wulgarny, bo właśnie na moich oczach kogoś zabito! Jak się złapie złodzieja, to się woła policje, a nie straszy dzieciaka, tak, że szcza pod siebie, a potem morduje się go w rytuale magicznym?! Prawdziwy ksiądz ugościłby złodzieja jak w "Nędznikach"! "Kupił jego dusze dla Boga" pomagając w rozwiązaniu problemu! - Był coraz bardziej wściekły, jeżeli ma zginąć to z prawdą na ustach.

- Co to w ogóle jest, żeby ateista wychowany w duchu protestanckim, musiał tłumaczyć księdzu katolickiemu, na czym, polega jego własna wiara?! Czego oni cię tam, uczyli w tym seminarium duchownym?! Chyba jebali, cię w dupę, zamiast uczyć teologii i przez sito przeszedłeś na ładne oczy skoro kobiece piersi, oraz cholerne przekleństwa, są dla ciebie większym problem niż magia krwi, czerpiąca siłę z morderstwa i cudzej śmierci! Ale czego mam oczekiwać po księdzu, który odwołuje się do kar Starego Testamentu i najwyraźniej zapomniał, że według dogmatów kościoła katolickiego Jezus Chrystus jest idealnym wypełnieniem Przymierza Narodu Wybranego z Bogiem i jest Nowym Przymierzem z całą ludzkością opartym na idealnej miłości oraz wybaczeniu wszelkich grzechów! Nie jesteś katolikiem jesteś zaściankowym idiotą uczonym w prawie Faryzeuszem, wiejskim kapłanem, któremu powinno się cofnąć święcenia! Będzie się smażył w piekle a ja nawet, jako niewierzący według twoich dogmatów powinienem zostać męczennikiem, bo poległem w walce ze złem, które łamię prawo Boskie używając magii! - Była jeszcze tylko jedna rzecz, którą potrzebował powiedzieć zanim umrze:

- Feliks Kocham cię! Przepraszam, że cię skrzywdziłem i wykorzystałem jesteś jedyną osobą, którą kochałem. A zanim się odezwiesz klecho starotestamentowe potępienie homoseksualizmu występowało ze względu na chęć oddzielenia się kulturowo ludu semickiego od innych narodowości jak Mezopotamia gdzie uprawiano nierząd sakralny. Podobnie w listach św. Pawła jest to potępienie sakralnego seksu oraz oddzielenie kulturowe wczesnego chrześcijaństwa od Rzymskiego politeizmu! Proszę bardzo księże możesz mnie zamordować! Zabij prawdę tylko, dlatego że przybyła w niewygodnym dla ciebie opakowaniu! Ale może zamiast zasłaniać się wiedźmą szatańską a rzekomą świętą sam weź w dłoń nóż i wbij mi go w serce?! Nie bądź tchórzem skoro łamiesz już przykazania Boże to z modlitwą na ustach złam przykazanie nie zabijaj! Idź na całość zabij tak jak zabito Chrystusa w imię nie zrozumienia Boskiego Prawa! - Jeżeli miał umrzeć był na to gotów przynajmniej miał badassową przemowę i pokazał ostatniego fucka tej cholernej Polskiej zaściankowości!

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-01-2021 o 23:05. Powód: Poprawione z pomocą worda 2007
Brilchan jest offline