Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2021, 15:48   #775
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Major długo się zastanawiał nad słowami lekarza szedł automatycznie za grupą, nie zwracając za bardzo, uwagi na to co się dzieje - No, dobrze Panie doktorze ale czemu Pan zakłada że jest to przypadek tego... Szoku post czarowego ? Czemu, miałbym wspomnienia zmarłego Majora DuPanenza?! Coś, sądzę że próbuje mi pan mieszać w głowie na zlecenie wrogów mojego rodu! Co o tym myślicie, Panie Profesorze? - Spytał jednorękiego guhola.

- Trzeba wyjść na zewnątrz bo tam są moje rzeczy! Zapewne pierścień rodowy który potwierdzi moją tożsamość! Część pewnie, rozkradły Rekotka, Lucyferia Orzeszek oraz Czesia córka Olega ale i tak trzeba, sprawdzić ten trop nie ma co się zastanawiać! - Rzekł do towarzystwa, starając się ich popędzić i ukryć własną niepewność.

- Dzień Dobry, młoda Damo co tam piszecie ?- Spytał uśmiechając się ciepło do dziewczęcia jakby była małym kociakiem który chce się z nim pobawić.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-01-2021 o 16:13.
Brilchan jest offline