Wątek: Lost Station
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2021, 23:38   #129
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Postrzelony naramiennik nie wyglądał najgorzej. Jeszcze trochę z pewnością posłuży. Ryan z pomocą Toy’ego zgarnął droida z poszycia Archimedsa i przetransportował do dropshipa. Skan gotowości zadaniowej potwierdził, że mogą bezpiecznie lecieć. Jednak BlackHawk oberwał i zapowiadało się na dłuższą naprawę.
Mając trochę czasu, ochroniarz przyjrzał się uważniej broni przeciwnika. Z jakich materiałów była stworzona, jak zaprojektowana, czy niegdyś była często używana, jakich ogniw używała jako amunicji. Taka zawodowa ciekawość, jak w czasach Archimedesa będą dozbrajać ‘pracowników’ ochrony.

Po dotarciu na stację i dostarczeniu kolejnej porcji złomu do coraz bardziej sfrustrowanego Vicente. Ryan musiał przyznać, że zagrożenia na opuszczonej stacji kosmicznej nie są tylko wytworem paranoidalnego umysłu informatyka, lecz jego chłodną kalkulacją. Jak dotychczas wszystkie ataki na załogę Aurory wynikły z ignorowania zaleceń, aby pod żadnym pozorem nie przywracać energii.
- Vicente, ten blaszak będzie miał jakiś ciekawy model bojowej SI. Jeszcze z takimi się nie spotkałem, a często strzelałem na ćwiczeniach do mechanicznych przeciwników. Może znajdziesz coś wartego uwagi - odezwał się do Sancheza. -Poza tym miałeś rację, trzeba będzie wyłączyć zasilanie w 12, zanim w czeluściach stacji podładuje się jakiś silniejszy i bardziej niebezpieczny system strażniczy, niż tylko pojedynczy droid. Pewnie zajmiemy się tym już niedługo.
- A z innej beczki, klasa zabezpieczenie i obrona aktywna EMP. Taki korytarz śmierci dla sprzętu elektronicznego, wszelkiej maści droidów i cyborgów. Dobra robota!

Słysząc o uszkodzeniach jakich doznał dropship, Ryan zgłosił się do pomocy przy naprawie i wzmocnieniu poszycia materiałem absorbującym i rozpraszającym energię cieplną. Dodatkowe zabezpieczenie zawsze się przyda. Kolejny ostrzał może nastąpić, jak jeszcze będą wewnątrz BlackHawka.
 
Azrael1022 jest offline