Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2021, 10:05   #2
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Bardzo ciekawe narzędzie. Wykorzystam w najbliższej sesji. Dużo lepsze od innych metod, choć sam w sobie jestem przeciwnikiem losowanych spotkań, choć rzecz jasna nie da się ich uniknąć prowadząc cokolwiek.

Ja zwykle miałem w czasach gry w realu taki zeszyt w który wklejałem wycięte postaci [klimatyczne], jakie udało mi się znaleźć na łamach różnych czasopism itd.. Przez to moje MiM'y wszystkie niemal wyglądają jak ser szwajcarski A jakie były by w komplecie cenne dzisiaj?! Ehhhhh, błędy młodości, ale kto to przewidzi?

Ale tych NPCów kroiłem z wszystkiego co się pod rękę wcisnęło. Z RAzem, Pani domu, Claudi itp. Nie tylko z Fantastyk. Tylko książki oszczędziłem, na całe szczęście, bo inaczej sam bym sobie do dupy nakopał.

Narzędzie prima sort. Oto test:

1 Płeć: 84 > kobieta
2 Rasa/pochodzenie: 56 > człowiek Kislev
3 Wiek: 99 > stara, ok 60
4 Typ/klasa: 32 > łotr
5 Ranga/status: 38 > przeciętna, ok 5-7
6 Zasoby: 87 > duże (Ranga +3) > Ranga ok 13
7 Zachowanie: 12 > chora/ranna/umierająca

Stara baba o wschodnich rysach leżąca w kącie słabym wzrokiem przeszywając przybyszy. Jej wąskie wargi uśmiechnęły się w uśmiechu na widok ich przerażenia, gdy zobaczyli potworną ranę, którą ledwie opatrzono. Mimo to wciąż żyła pojona różnymi driakwiami i eliksirami, które jej podwładni regularnie jej podawali. Musiała żyć. Miała jeszcze coś do załatwienia na tym świecie a przybysze mieli być jej narzędziem. Stać ją na to było...

[I tak właśnie poznaliśmy Ivanę Ognilov, dawniej wziętą specjalistkę od skomplikowanych zamków i innych zabezpieczeń. Dziś szefową gangu. Niestety ciężko ranną w zasadzce, którą na nią uczyniła konkurencja. A że i jej ludzi poszarpano, stara postanowiła wynająć nowych w mieście do załatwienia swoich spraw. Ostatecznie.]

Dzięki Pigboy79

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem