Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2021, 10:53   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Bielon

- Zmajstrowałem ten generator gdy w kolejnej sesji, po raz kolejny, stanąłem przed opisaniem jakiejś randomowej karczmy. Takiej improwizowanej co kompletnie nie była w planie. No i co tu popisać? No szunkwas, barman, kelnerki, stoły, goście... Nie bardzo to się różni od tego co było wcześniej. Więc wymyśliłem, że chociaż wśród gości może się trafić ktoś ciekawy, ktoś kto się wybija swoim wyglądem czy zachowaniem. Ale nie zawsze miałem wenę by tak na szybko wymysleć kogoś takiego. No to uszyłem ten generator. Teorytycznie po to by właśnie by BG mogli na kimś charakterystycznym zawiesić oko. Bo nie mam aż takich zdolności do improiwzacji by za każdym razem na prędko wymyślić kogoś nowego.

- A takie randomowe postaci owszem, większość BG nie zwraca na nie uwagi jak nie mają nad głową tabliczki z napisem "Mam questa dla was!". Ale zdarzają się wyjątki. I wtedy może się pojawić całkiem nowy wątek związany z taką niby randomową postacią.

- A chociaż ten generator zmajstrowałem z myślą o karczmach i podobnych przybytkach to zdarzało mi się go stosować nie tylko tam.

- A ten przykład co wylosowałeś i opisałeś no właśnie ja też to robię z tego generatora w podobny sposób
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem