Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2021, 10:10   #780
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Smile

Rysy twarzy Barona zmiękły a oczy się zaszkliły pogłaskał kobietę po głowie
- Oh, kochaniutka jakby moja córka i zięć wreszcie wzięli się za robotę to chciałbym żeby Abbadar pobłogosławił ich takim kochanym stworzeniem jak ty najdroższa - Powiedział lekko łamiącym się głosem następnie zaczął śpiewać:

Mówią niektóre gagatki
Że najlepsze kwiatki to bratki!
Ja wam jednak mówię a głowa ma duża
że z pięknych to tylko róża!


W dłoni barda pojawiła się róża z czerwonego papieru choć sztuczna pachniała jak prawdziwa i będzie pachnieć przez najbliższą godzinę. Choć zwykłe kuglarstwo było to nieco bardziej skomplikowane niż zmiana kolorów potrzebował wiec melodii aby nakierować magię.

Pamiętał że pachnące papierowe kwiatki były jedną z ulubionych sztuczek Belladonny gdy była, mała teraz wręczył drobną różyczkę przyszywanej wnuczce aby poprawić jej humor po tym, co zrobił źle wychowany sługa Lady Orirel.

Na zewnątrz przy łódce

Emerytowany Generał odetchnął pełną piersią i krytycznym okiem przyjrzał się dziurawej łódce.
- Jak miałbym smołę, jakieś drzewo i moje narzędzia do obróbki drewna które pewno są w tej karczmie to bym naprawił ale w sytuacji w której jesteśmy trzeba się uciec do magii... Niestety jest to dość podstawowe zaklęcie które nie czyni zbyt trwałych napraw... Jeżeli zaczniemy nabierać wody po prostu je odnowie. Choć, zaklęcie naprawy jest proste potrzebuje je wykonać wielokrotnie zrobię więc mały występ- Wyjaśnił następnie poczynił przygotowania.

Za pomocą kuglarstwa stworzył mały flet czy raczej, piszczałkę zaczął grać żeglarską melodie jednocześnie tańcząc do niej z zaskakującą jak na starca werwą.

Błękitna łuna magii zaczęła naprawiać łódkę:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=OA5yI_AWUyU[/MEDIA]

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=baBpmlh68zU[/MEDIA]

Kuglarstwo i mending mam nadzieje że nie przeszkadza odrobinę Flavor?

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-01-2021 o 16:03.
Brilchan jest offline