Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 14:22   #782
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wiesław z kolei dogadałby się z wiedźmami i może wszedłby z nimi w układy. Jakby ksiądz powiedział do Wiesława, że Trójca Święta i Trójgłów to praktycznie to samo to zamiast protestować to pewnie odpowiedziałby "Brzmi rozsądnie."
Adam ma w historii że nienawidzi polski i wszystkiego co polskie tak jak pisałem wcześniej Adam i słowiańska magia to najgorszy paring ze wszystkich możliwych bo on nienawidzi słowiańskości i chce wrócić do swojej kochanej ameryki. Jest słowianofobem

Normalnie to by też wchodził w układy ale 1) że był na wpół szalony 2) naprawdę NAPRAWDĘ nie lubi ludowych klimatów :{p

No a teraz został katolikiem no nie katolikiem opisałem na docku jego relacje z wiarą i KK oraz wpływ objawienia. Fajnie by było jakby xsiądz dał mu krzyżyk na drogę

Nie wiem jak reszta ale Adam będzie chciał iść do obozu po tym jak się wymyją i może jakieś ubrania dla biedoty wzięliby od księdza ? Może ma jakieś dresy z Caritasu ?
 
Brilchan jest offline