Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 17:59   #785
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Nikt Was nie widział w okolicy. To znaczy, nikt, kto mógłby ciągnąć Was po sądach. W tej chwili martwić się o rozprawy sądowe… to chyba wręcz komiczne
Dość realistyczne jeżeli chcą mieć potem jakieś życie.
Cytat:
Jeśli chodzi o „wiarę” samą w sobie, to wierzyć powinniście niedługo we wszystko po kolei. Bo dowodów „prawidzowości” wszystkich religii jest już teraz bardzo dużo. Zignorować to, to trochę jak nałożyć sobie klapki na oczy, albo włożyć głowę w piasek.
Wiedza to nie wiara (widziałem cudzysłów). Wiesław wie o istnieniu mocy, ale nigdy nie będzie wyznawcą satanizmu nawet gdyby sam Lucyfer pojawił się przed nim i spalił świat to Wiesław i tak mu wulgarnie odpowie gdzie może sobie to wszystko wsadzić.* **


*choć kiedyś prowadziłem sesje, w której część BG widziała Lucyfera, ale przedstawiłem go bardziej jako tytana, nie kusił ich i ogólnie zignorował ich
**Ori nie przekonali większości w Stargate SG-1, choć z punktu widzenia śmiertelników byli bóstwami
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 18-01-2021 o 18:01.
Anonim jest offline