Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 18:07   #786
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
W sumie to ładnie rezonuje ze snem Adama, w którym Feliks namawiał go do celibatu Może taki foreshadowing.
Widziałem ostatnio odcinek Jane the Virgin, w którym Xiomara przysięgła przed bogiem, że nigdy nie rozłoży przed mężczyzną nóg, o ile nie będzie jej mężem… a to w intencji tego, aby abuela przeżyła atak ze schodów.
Bawi mnie to bardzo
Tak jak już pisałem ten serial już widziałem i jest moim ulubionym jest tam OD GROMA cudownych teksów i akcji ale ten babci z kwiatkiem jest jednym z bardziej pamiętnych.

Tak narzekałem tu trochę ale w sumie się cieszę nie spodziewałem się po tej sesji że będę mógł się pobawić w retorykę i teologie i bardzo mnie cieszy że taką okazje dostałem

Jestem zachwycony że Adam przegadał księdza i uratował duszę koleżanki która uratowała mu życie i duszę <3

Cytat:
Na tym polega wasza kolejka, że potrzebujecie ubrań i umycia się, ale nie ma plebanii… Może znajdziecie jakieś ubrania gdzieś w rozwalonej szafie kilka metrów za wychodkiem, ale na pewno nie będzie na terenie kościoła działającego prysznica
1. Adamowi starczy rolka papieru toaletowego, dwie reklamówki. Żeby wyczyścić fekalia z ubrań włożyć resztki do torby żeby potem spalić Adaś będzie pamiętał że np. Alan Moore pali swoje fekalia żeby nikt nie rzucił na niego klątwy więc pewnie wrzuci do śmietnika i podali gdzieś po drodze. Po tym, co widział woli spalić biologiczne resztki po sobie teoretycznie zmieszanie z innymi fekaliami też niweluje szanse klątwy ale tym razem zrobi wyjątek:P

2. Druga torba na swoje ubrania które planuje wyprać.

3. Jakiekolwiek ciuchy może nawet założyć spódnice w kwiaty w stylu Mazowsza :P ;D Wakfield - Kowalski myśli tylko o tym, żeby mieć na sobie jakieś ubranie żeby patrol policji nie zgarną go za publiczną nagość doczłapać się do obozu i tam się umyć i przebrać we własne ubrania.

Cytat:
Dość realistyczne jeżeli chcą mieć potem jakieś życie.
My wiemy że postaci są w horrorze one tego nie wiedzą jakby obok mnie zdarzyło się morderstwo którego nie umiem wyjaśnić to po wyjściu z pierwszego szoku (co Adam przechodzi właśnie na docku) zacząłbym się zastanawiać co zrobić żeby nie iść do paki za morderstwo.

Cytat:
Marta Perenc uciekła.
To Marta żyje ? Z opisu zdawało mi się że wzięło ją żywcem do nieba i na razie pozostawię postać w tym stanie nieświadomości.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-01-2021 o 18:12.
Brilchan jest offline