Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 18:13   #787
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Alan Moore pali swoje fekalia żeby nikt nie rzucił na niego klątwy
Co?


....





Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
To Marta żyje ? Z opisu zdawało mi się że wzięło ją żywcem do nieba i na razie pozostawię postać w tym stanie nieświadomości.
Są dwie Marty. Jedna to ta co zrobiła kamikaze, a druga to ta, która była przekabacona przez wiedźmy i była tam z wami. Chyba ta druga przeżyła.
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Ja myślę o religiach w Rowach trochę jak o bataliach średniowiecznych rodów. Dla przypadkowego żołnierza nie ma znaczenia, w co dokładnie wierzy jego lord. Byleby tylko jego frakcja koniec końców wygrała, a wrogowie zmienili się w proch. Dopiero na samym końcu zastanawiamy się, czy polityka danego lorda (w tym przypadku bóstwa itp) odpowiada naszym własnym przekonaniom. W takiej sytuacji możemy zacząć myśleć na przykład o buncie.
Bycie wolnym strzelcem może skończyć się tak, że nie tylko wszyscy będą naszymi wrogami, ale i nie będziemy mieć żadnych przyjaciół.
Jakoś tak "zapomniano" o tym poinformować Wiesława, bo jakby wiedział o jakiejś wojnie gangów to zabrałby przynajmniej broń palną.

...


No nic.

 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 18-01-2021 o 18:24.
Anonim jest offline