Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2021, 22:52   #54
Lexa
 
Lexa's Avatar
 
Reputacja: 1 Lexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumnyLexa ma z czego być dumny
- Szanowny Gospodarzu, jestem trochę zdziwiona zaproponowaną mi posadą. Trochę obawiam się, że nie będę wiedziała co powinnam robić obejmując takie stanowisko. Jestem gotowa podjąć wyzwanie, ale będziesz mi musiał opowiedzieć i wytłumaczyć więcej. Na czym dokładnie polega to stanowisko i czego będzie ode mnie wymagało? Dodatkowo będę potrzebowała trochę informacji odnośnie osób, z którymi miałabym się spotkać - chyba na tym polega dobra dyplomacja, prawda? Na byciu przygotowanym. Z rzeczy bardziej przyziemnych po tym jak zostaliśmy zaatakowani straciłam swoją wszelką odzież, a nie przystoi pojawiać się na dworze w stroju podróżnym. Potrzebuję zaopatrzyć się w nowe odzienie.
Tu spogląda na Ralfa i Richarda:
- Co do zwłok to rzeczywiście dobrze by było gdybyście je obejrzeli. Nigdy nie wiadomo co jeszcze można znaleźć. Dobrze byłoby też porozmawiać z najbliższymi krewnymi zmarłego - może powiedzą coś więcej nam niż straży? No i na pewno na ulicach krążą jakieś plotki, ale to już chyba Ty będziesz się musiał tym zająć Ralf - tu Lexa puszcza Ralfowi oczko
- Co do sprawy kamienicy to już musi wypowiedzieć się mój szanowny przyjaciel. Jak podoba Ci się takie rozwiązanie sprawy?
 
Lexa jest offline