Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2021, 22:05   #812
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
O serio? Za to można odwalić długie przemyślenia i po nich napisać „Amanda stała w bezruchu”.
Ty chyba naprawdę nie miałeś do czynienia z kimś kto drze się na ciebie w słowotoku. Gdzie ty tam masz miejsca na wciskanie się? Możesz sobie pobrzeczec co najwyżej. Ja ci nie przeszkadzalam w tekście na pół strony. Nawet gdy napisałeś ze moja postać stoi jak słup soli i się gapi. A nasze odpisy są w tym samym czasie ponoć. W chwili gdy ty tak myślisz intensywnie to mogłam już dawno zajac się czymś. Ale nie. Lepiej pisać za kogoś.

I już daruj sobie to wykręcanie. Napisałeś wprost ze pilnuje aby Ali nie wybuchła. Tutaj już się nie wykręcisz swoim żałosnym argumentem o dedukcji. W końcu wpadłeś ze swoim metagejmerstwem i wszechwiedza postaci, którego niektórzy maja powyżej.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline